Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bleach

3. 6. 2008

ObrazekKurosaki Ichigo, je středoškolský student se schopností vidět duchy. Jeho dosavadní život se ještě víc zkomplikuje, když potká shinigami (boha smrti). Poté je on a jeho rodina napadena Holouem (zlým duchem), který požírá duše. Ichigo se dostane do situace, kdy mu nezbývá nic jiného než se stát shinigami....Kuchiki Rukia je shinigami, kterou při boji zraní Holou a tak předá svou sílu Ichigovi. Než se jí síla obnoví, nemůže se vrátit zpátky do Soul Society (společenství duší), a tak musí zůstat na zemi ve formě Gigai (v normálním lidském těle). Mimo Ichiga, kterému pomáhá zabíjet Holoui se Rukia seznámí i s jeho přáteli - Chadem [Čadem], Orichime, Ishidem atd...Jelikož tráví ve světě lidí více času, než je povolené, pošlou za ní jejího bratra - kapitána 6 divize Kuchiki Byakuyu a jeho podkapitána Renjiho Abaraie, aby jí přivedli zpět. Rukia věděla, že porušila  pravidla společenství a tak, aby své přátele neohrozila na životě, uteče. Za nedlouho po jejím "útěku" ji Renji s kapitánem Kuchikim dostihnou. Renji na ni začne útočit a i přes Ichigovu snahu zachránit ji, je nakonec poražen a smrtelně zraněn. Rukia je za porušení pravidel odsouzena k trestu smrti. Když se Ichigo úplně zotaví, vydá se společně s Orichime, Sadem, Ishidem a kocourem Yoruichim do Soul Society, aby ji zachránil...čím vším si budou muset projít, když je v Seireitei (městě shinigami) čeká 13 silných kapitánů a jejich jednotky? Podaří se jim Rukiu zachránit?

 

Počet epizod: 19 sérií - takových 180 dílů možná víc

Žánr: akční, dobrodružné, komedie, shounen, super power

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ty nadpisy ^^

(Nyoko, 25. 4. 2009 12:05)

Pokud teď momentálně sleduješ Bleach a jsi v té fázi, kde Ichigo skládá zkoušku, aby se z něj opět stal shinigami, tak vydrž ještě tak 1-2 díly a dozvíš se, jestli se mu povede opět získat svojí sílu a nebo jestli se z něj stane Holou ;o) Řeknu ti jen,že to nevzdá, a že první zdání klame :o)

mam otazku

(asasd, 24. 4. 2009 21:58)

stane se z ichiga holou?

Joj ...

(Luna, 14. 6. 2008 12:48)

Tak to nás je trošku víc ^^

Ju, ju... :o)

(Nyoko, 13. 6. 2008 21:21)

Tak to s tebou držim basu...^^ taky na to čučim na animaxu... xD

nice nice :)

(Jeanne, 13. 6. 2008 19:57)

moc hezká recenze:))) jednu dobu jsem na to koukala na netu, pak me to prestalo bavit a teď na to zase koukám na animaxu... ^^