Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řetězáček od Jeanne

1. 6. 2008

Táákže...co bych o sobě mohla napsat.

 

1-Ráda píšu povídky, i když kolikrát nejsou nic moc. Do každýho ze svých příběhů jsem vložila kus sebe a všem svým povídkám věnuju svůj volný čas (i když pravda je, že ho poslední dobou moc nemám ^^) Taky podle toho ty povídky vypadaj...;o) Ovšem představa, že bych už v životě nenapsala ani řádek mě děsí.

 

2-Miluju, podotýkám...MILUJU! anime a mangu. Nebýt A+ (dneska Animaxu) a internetu, asi bych umřela nudou. Zcela IGNORUJU lidi (mezi který patří i mý rodiče), kteří anime nazývají "Pohádkami pro děti" a "Japonskými kravinami". I když je pravda, že bych kvůli tomu kolikrát i vraždila...^^ O:-)

 

3-Za další ráda poslouchám písničky...s hudbou usínám, s hudbou píšu povídky, s hudbou se dokonce i učim...opravdu, nebýt lidí, kteří umí zpívat, nejspíš bych nedokázala normoš fungovat.

 

4-Občas mám takový menší zkrat a z nudy (nebo když mám deptivou náladu) vyprodukuju nějakou "básničku" nebo nakreslím "obrázek". Zákon schválnosti ale skvěle funguje, a když opravdu CHCI něco nakreslit apod. tak z toho nevzejde nic dobrýho...^^

 

5-Povídky nejenom ráda píšu, ale taky si mileráda nějaký přečtu. Jakmile je ale žánr Hentai, shounen ai nebo podobně....kolikrát se mi to ani číst nechce. Ne, že bych proti tomu osobně něco měla, to ne...Když je ta povídka hezky napsaná, prosim...ale lidi v těchhle povídkách často párujou dva naprosto krásný kluky (nebo dvě heterosexuální postavy) tak, že se mi stoprocentně zhnusí i anime, ze kterýho ty postavy pocházej.

 

6-Mým snem je podívat se do Japonska. Ideální by bylo feudální Japonsko (což je tak trošku nereálný ^^) Chtěla bych poznat jejich kulturu, historii, způsob života na venkově...hlavně bych se chtěla pořádně naučit jejich jazyk, který je. Jak bych to řekla....kouzelný, originální a krásný. Někdy mám pocit, jako bych se narodila ve špatnou dobu na špatném místě, jako bych sem vůbec nepatřila, jako bych se měla narodit ve feudálním Japonsku.

 

7-Když už jsem v tom, mám taky ráda přírodu. Ne, že by se mi ve městě nelíbilo, ale klidná příroda má taky svoje kouzlo. Strašně bych si přála bydlet v rodinnym domku s velkou zahradou někde na venkově, odkud by to ale nebylo daleko do města. Mít ve stáji svýho koně a v garáži motorku...to bych byla ten nejšťastnější člověk na světě....Trošku náročná, já vim, ale kdo neni, že...? ^^

 

8-Mojí největší prioritou jsou mý přátelé. Bez nich bych kolikrát některý situace jen těžko zvládala. Ať je kdo chce sebevětší samotář, přátelé jsou čas od času opravdu potřeba.

 

Mno...a čí odpovědi by zajímaly mě...?

Gomene, ale tenhle blog mám zatím krátce, takže neznám nikoho (kromě Jeanne, která mě do tohodle navezla ^^), komu bych se mohla "pomstít". Tak ať si to udělá kdo chce a nebo omylem zabloudí na tenhle blog... ;o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jo, jo...

(Nyoko, 2. 6. 2008 14:32)

Mno jasně, že nebolelo...ale můj počítač málem nepřežil... ^^ jsem to tvořila bez mála hodinu, a když jsem to chtěla uložit, tak mi to oznámilo, že jsem byla z administrace odhlášená...:-/ xD

já nic,, já muzikant... xD

(Jeanne, 1. 6. 2008 20:16)

no vidíš, holka, jak ti to šlo.... ^^ a ani to nebolelo...xD